Главная страница сайта Карта сайта Путешествуем по Крыму Пансионаты, санатории, дома отдыха, базы отдыха, здравницы Крыма Города Крыма, поселки Ваши истории, отзывы об отдыхе в Крыму Контакты, реклама на сайте

Путеводитель по КрымуНовости сайта

- Японский сад "Шесть чувств", 2020г
- 7 причин любить Крым зимой, 2020г
- Геометрия хризантем, ноябрь 2019г
- 50 оттенков золотого, осень 2019 г
- Виноделы Крыма, июль 2019 г
- Скалы Еды-Аскер, 7 воинов, 2019г
- Подвесные мосты Ай-Петри, 2019г
- Юсуповский дворец, Кореиз, 2018 г
- Рыцарский фестиваль, Судак 2018г
- Парк «Монтедор», 2018 г
- Ансамбль Воронцовского парка, 2018
- Балановское водохранилище, 2017
- Загадочный Меганом, 2017г
- Парад тюльпанов, апрель 2017г
- Серебряные струи, март 2017 г
- Сафари-парк Тайган
- Видовая площадка скалы Утюг
- Каменные лабиринты г.Перчем
- Лисья бухта в Крыму
- Живописный Батилиман
- Свято-Успенский монастырь
- Лечебное озеро Ойбурское
- Отдых на Арабатской стрелке
- Кинопарк "Викинг"
- База отдыха "Эски-Кермен"
- Турстоянка "Пятая балка"
- Озеро Мангуп - место отдыха
- Самый красивый парк Крыма
- Татьянин грот
- Белая скала (Ак-Кая), видео
- Тарханкут, Большой Атлеш, видео
- Каланых-Кая, Крыло Дракона
- Горный массив Демерджи
- Хребет Биллер, бухта Инжир
- Бисерный храм св.Анастасии
- Водопад Су-Учхан место силы
- Лаки - Крымская хатынь
- Генеральские пляжи
- Грязевое озеро Чокрак, видео
- Долина привидений, видео
- Купели Топловского монастыря
- Монастырь Сурб-Хач, видео
- Никитский ботанический сад, видео
- Черемисовские водопады, видео
- Водопад Козырек, видео
- Крепость Фуна, видео

Лучший сайт о Крыме, для любителей активного отдыха, зимнего отдыха, туризм в Крыму, автопутешествия
Что посмотреть в Крыму

Сервис-информация

Україна втрачає час у кампанії з ратифікації нових пропозицій щодо податку на азартні ігри

Україна втрачає час у кампанії з ратифікації нових пропозицій щодо податку на азартні ігри

Як повідомляється, Україна втратила свій останній шанс 2021 року ратифікувати законодавчий акт, який мав виправити низку невирішених податкових питань та остаточно затвердити новий ландшафт грального бізнесу у східноєвропейській країні.

gambling

Згідно з повідомленням джерела, члени однопалатного парламенту, Верховної Ради, мали проголосувати за законопроектом 2713 у листопаді після того, як пропозиція була схвалена 450-місним фінансовим комітетом органу. Однак згодом цей початковий термін був відкладений, оскільки уряд президента Володимира Зеленського поставив на перше місце інші питання, включаючи реагування країни на пандемію коронавірусу і зростаючу військову напруженість із сусідньою державою – Росією.

Остаточне рішення

В Україні проживає понад 41 мільйон людей, і, як повідомляється, у серпні 2020 року уряд країни затвердив закон, який скасував тривалу заборону на більшість видів азартних ігор, включаючи ті, що проводяться в Інтернеті. Тим не менш, у цьому законі була відсутня низка важливих технічних і податкових положень, які повинні були бути остаточно введені в дію після ухвалення законопроекту 2713. Завдяки цьому в Україні наразі можна грати ігрові автомати безкоштовно та на гроші, проте без чіткого податкового регулювання.

Перерва, що збиває з пантелику

Як повідомляється, Верховна Рада не обговорювала законопроект 2713 на своєму засіданні у п'ятницю, яке було останнім перед відходом на різдвяні та новорічні канікули. Таким чином, 2022 рік настане без винесення законопроекту на голосування, і немає жодних подробиць про те, чи буде це питання пріоритетним для законодавців, коли вони відновлять свою роботу з 4 січня.

Експертна оцінка

Ілля Мачаваріані з консалтингової компанії 4H Agency зазначив, що законопроект 2713 направлений на відмову від чинного в Україні режиму потрійного ліцензійного збору на користь 10-відсоткового єдиного податку на всі види доходів від азартних ігор. Аналітик також повідомив, що цей новий режим, схоже, користується підтримкою більшості політичної партії «Слуга народу», хоча його ухвалення постійно відкладається через тривалий розгляд усіх пропозицій щодо оподаткування азартних ігор.

Замішання, що триває

Ця плутанина, як повідомляється, не повинна бути новиною для спостерігачів гральної індустрії у другій за величиною країні Європи, оскільки у лютому українська Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАЇЛ) видала першу ліцензію на iGaming оператору Spaceiks LLC. Попри відсутність конкретних технічних та системних вимог це рішення означало, що онлайн-казино на сайті Cosmolot24.com отримало дозвіл почати пропонувати широкий спектр ігор, включаючи слоти, рулетку та баккара, повнолітнім вітчизняним гравцям, попри відсутність докладної нормативної бази.

gambling

Мачаваріані, як повідомляється, заявив:

«Ми постійно відслідковуємо ситуацію з усім, що стосується регулювання азартних ігор в Україні, і сьогодні ми очікували, що це нарешті виллється у щось значніше, ніж чергова відстрочка. На жаль, парламент не встиг сьогодні заслухати законопроект 2713, і тепер ми подивимося, чи дійде він, нарешті, до голосування за два тижні. Нині перспективи цього досить похмурі».

d096e9843f18c660f1452407b3c22782