Главная страница сайта Карта сайта Путешествуем по Крыму Пансионаты, санатории, дома отдыха, базы отдыха, здравницы Крыма Города Крыма, поселки Ваши истории, отзывы об отдыхе в Крыму Контакты, реклама на сайте

Путеводитель по КрымуНовости сайта

- Японский сад "Шесть чувств", 2020г
- 7 причин любить Крым зимой, 2020г
- Геометрия хризантем, ноябрь 2019г
- 50 оттенков золотого, осень 2019 г
- Виноделы Крыма, июль 2019 г
- Скалы Еды-Аскер, 7 воинов, 2019г
- Подвесные мосты Ай-Петри, 2019г
- Юсуповский дворец, Кореиз, 2018 г
- Рыцарский фестиваль, Судак 2018г
- Парк «Монтедор», 2018 г
- Ансамбль Воронцовского парка, 2018
- Балановское водохранилище, 2017
- Загадочный Меганом, 2017г
- Парад тюльпанов, апрель 2017г
- Серебряные струи, март 2017 г
- Сафари-парк Тайган
- Видовая площадка скалы Утюг
- Каменные лабиринты г.Перчем
- Лисья бухта в Крыму
- Живописный Батилиман
- Свято-Успенский монастырь
- Лечебное озеро Ойбурское
- Отдых на Арабатской стрелке
- Кинопарк "Викинг"
- База отдыха "Эски-Кермен"
- Турстоянка "Пятая балка"
- Озеро Мангуп - место отдыха
- Самый красивый парк Крыма
- Татьянин грот
- Белая скала (Ак-Кая), видео
- Тарханкут, Большой Атлеш, видео
- Каланых-Кая, Крыло Дракона
- Горный массив Демерджи
- Хребет Биллер, бухта Инжир
- Бисерный храм св.Анастасии
- Водопад Су-Учхан место силы
- Лаки - Крымская хатынь
- Генеральские пляжи
- Грязевое озеро Чокрак, видео
- Долина привидений, видео
- Купели Топловского монастыря
- Монастырь Сурб-Хач, видео
- Никитский ботанический сад, видео
- Черемисовские водопады, видео
- Водопад Козырек, видео
- Крепость Фуна, видео

Лучший сайт о Крыме, для любителей активного отдыха, зимнего отдыха, туризм в Крыму, автопутешествия
Что посмотреть в Крыму

Сервис-информация

Softswiss уклала альянс з Oddin.gg щодо створення платформи для ставок на спорт

Softswiss уклала альянс з Oddin.gg щодо створення платформи для ставок на спорт

Розробник програмного забезпечення для онлайн-казино та спортивних ставок Softswiss оголосив про підписання угоди, в рамках якої сервіс live-коефіцієнтів на кіберспорт Oddin.gg використовуватиме його інноваційну платформу для спортивних ставок.

Softswiss Oddin.gg

В офіційному прес-релізі інноваційної компанії, розташованої в Києві, йдеться, що угода дозволить Oddin.gg розширити свій бізнес, надавши клієнтам можливість «отримати доступ до ще більшої кількості ринків та можливостей для ставок». Інноватор також повідомив, що новий альянс був укладений через два тижні після того, як він отримав ліцензію на придатність виробників у Греції і почав інтегрувати ігри від німецької iGaming студії Holle Games у свою передову платформу агрегації ігор. Завдяки цьому тисячі клієнтів змогуть грати в ігрові автомати з поповненням від 1 гривні.

Рішуча відданість справі

Компанія Softswiss, заснована в 2009 році, отримала ліцензії регуляторів у цілій низці юрисдикцій, включаючи Сербію, Мальту та Бельгію. Днями вона оголосила, що прем'єра її платформи для ставок на спорт відбулася трохи більше року тому, щоб надати партнерам по всьому світу доступ до широкого спектру прямих трансляцій та кіберспортивних турнірів поряд із «найбільшим у галузі часом безвідмовної роботи – понад 80%». Компанія стверджує, що ця новинка відрізняється «максимально зручною функціональністю та захоплюючим ігровим процесом», при цьому вона повністю орієнтована на залучення аудиторії покоління Z та мільйонів.

Вдосконалення інновацій

Олександр Каменецький із Softswiss використав прес-реліз, щоб заявити, що платформа для ставок на спорт його компанії продемонструвала зростання за останній рік. Цей прогрес спонукав команду розробників розширити функціональність на додаток до"пулу даних про ставки, які наші клієнти зможуть використовувати у своїй роботі. У зв'язку з цим інноватор також заявив, що партнерство з Oddin.gg є логічним кроком у розвитку платформи спортивних ставок його компанії і дозволить продовжити залучати нову аудиторію та утримувати існуючу.

Читайте заяву Кам'янецького:

«Тепер наші клієнти та партнери отримають доступ до ще більшої кількості подій, коефіцієнтів, моніторингу та результатів, включаючи управління ризиками. Партнерство з Oddin.gg дозволить не лише нашим партнерам, але й спортбуку розширити та зміцнити свої позиції у беттингу».

Softswiss Oddin.gg

Сприятливий альянс

Зі свого боку керуючий директор Oddin.gg, розташованої в Празі, Марек Сухар розповів, що його компанія забезпечує управління ризиками та коефіцієнтами для безлічі кіберспортивних заходів, включаючи ігри League of Legends, Dota 2 та Counter-Strike. Підприємець зізнався, що йому пощастило співпрацювати із Softswiss, оскільки новатор продемонстрував величезну відданість справі створення ідеальної платформи для спортивних змагань для своїх клієнтів.

Заява Сухара гласила:

«Кожен сучасний букмекерський продукт повинен включати захоплююче рішення для кіберспорту, і саме на цьому ми зосередилися в Oddin.gg, і тут наші цілі з Softswiss ідеально збігаються. Поєднання наших можливостей з подачі коефіцієнтів та управління ризиками з існуючою сучасною спортивною книгою дозволить створити дійсно захоплюючий досвід ставок на кіберспорт для бетторів та всіх їхніх клієнтів».

66a2f6d03ccce1bb790d38cb02dfa65f